Kontakt

Kancelaria Adwokacka
ul. Jagiellońska 1
41-500 Chorzów

Tel./Fax
32 241 36 37
32 241 36 46

Tel. kom.
Adwokat Marcin Nowak:
600 223 463
Adwokat Ewa Brodzińska-Nowak:
600 330 122

e-mail  kancelariamnowak@op.pl
e-mail  marcin.nowak@adwokatura.pl
e-mail  ewa.nowak@adwokatura.pl

O Kancelarii

Kancelaria Adwokacka adwokata Marcina Nowaka, członka Okręgowej Rady Adwokackiej, oraz adwokat Ewy Brodzińskiej - Nowak działa na rynku od 2005 roku z powodzeniem i skutecznością broniąc interesów swoich Klientów poprzez świadczenie usług z różnych dziedzin prawa. Kancelaria prowadzi zarówno obsługę podmiotów profesjonalnych jak i klientów indywidualnych, poszukujących profesjonalnej pomocy prawnej w jednostkowych sprawach wymagających fachowej wiedzy prawniczej.

Kancelarię charakteryzuje indywidualne podejście do każdego Klienta, niezależnie czy jest to podmiot gospodarczy, czy osoba fizyczna oraz dogłębna i pełna analiza problemu prawnego celem zapewnienia najlepszej jakości usług.

Kancelaria gwarantuje pomoc w dochodzeniu praw nie tylko w drodze procesu sądowego, ale także w sporach pozasądowych, mając na uwadze tylko i wyłącznie dobro Klienta i wybierając najlepsze możliwe rozwiązanie. Adwokaci i aplikanci tworzący kancelarię zajmują się prowadzeniem spraw cywilnych, karnych, gospodarczych, administracyjnych, z zakresu prawa pracy i innych.

Kancelaria stale współpracuje z licznymi kancelariami na terenie całego kraju oraz z kancelariami mającymi swoje siedziby na terenie Niemiec oraz Czech.

Zespół tworzą adwokaci: Marcin Nowak oraz Ewa Brodzińska-Nowak, jak również aplikanci adwokaccy i radcowscy.